3 spektakularne automaty z pasującymi nagrodami

spektakularne automaty

Dowiedz się, które automaty są najlepsze do wygrania dużych pieniędzy w jednym spinie i jak możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną, grając w „świnie”.

Kasyna online licencjonowane w Rumunii oferują nam dziesiątki i setki automatów wideo z różnymi funkcjami i funkcjami bonusowymi do wyboru. W tym artykule znajdziesz cztery niezwykle ciekawe propozycje, jeśli należysz do kategorii graczy, którzy szukają stałych wygranych przy stosunkowo małych stawkach, nawet ryzykując kilka przegranych sesji.

Mówimy o automatach o stosunkowo dużej zmienności, w których możesz doświadczyć dłuższych serii porażek, ale równie łatwo możesz wygrać duże pieniądze jednym szczęśliwym spinem.

Wyprawa Gonzo – Mnożniki dla każdej zwycięskiej kombinacji

spektakularne automaty

Co jednak polecamy graczom szukającym dużych nagród? Pierwszą grą na liście jest jeden z najpopularniejszych tytułów NetEnt – Gonzo’s Quest.

Pomimo wypuszczenia na rynek w 2010 roku, Gonzo’s Quest pozostaje najpopularniejszym automatem do gier na całym świecie dzięki swoim specjalnym funkcjom.

W Gonzo’s Quest każdy obrót może zapewnić Ci niezwykle duże wygrane dzięki funkcji rzadko spotykanej w innych grach. Zwycięska linia w tym automacie uruchamia „lawinę” i po każdej wygranej nagrody są mnożone. Zasadniczo za każdym razem, gdy trafisz na co najmniej 3 identyczne symbole na zwycięskiej linii, rozpoczyna się „lawina”, co oznacza, że symbole zwycięskiej kombinacji eksplodują i znikają, a pozostałe wolne miejsca po lawinie zostają wypełnione innymi symbolami. Ta funkcja trwa, dopóki gracz nie przestanie łapać zwycięskich linii.

Pierwsza wygrana nie jest mnożona, ale wszelkie kolejne wygrane w tym samym spinie są mnożone przez X2 (w przypadku drugiej zwycięskiej kombinacji), X3 (trzecia zwycięska kombinacja) i X5 (czwarta zwycięska kombinacja i wszystkie kolejne zwycięskie kombinacje). Najpotężniejszy symbol w grze (niebieska maska) oferuje wygraną 2500 żetonów (za 5 identycznych symboli na linii wygrywającej), co pozwala wygrać ponad 12 500 żetonów w jednym spinie.

Na tym zabawa się nie kończy. Złapanie trzech symboli scatter uruchamia darmowe spiny, w których mnożniki zwiększają się do x3, x6, x9 i x15. Jeśli więc postawisz zakład za 2 lei, na najwyższym poziomie otrzymasz nagrody odpowiadające zakładowi za 30 lei, co może zapewnić Ci znaczne wygrane.

Wielki Zły Wilk – Dzikie symbole bez cyfr

Big Bad Wolf to kolejny spektakularny automat do gier, w którym nie musisz uruchamiać specjalnej funkcji (w tym przypadku darmowych spinów), aby zdobyć niesamowite wygrane.

Gra stworzona przez Quickspin, oparta jest na historii trzech małych świnek, które próbuje złapać wielki zły wilk.

Jednak w tym przypadku wilk niekoniecznie jest złoczyńcą, ponieważ symbol wilka jest w rzeczywistości symbolem rozproszonym, który uruchamia darmowe spiny.

Podobnie jak w pierwszym przykładzie, ta gra jest innowacyjna i oferuje kolejne zwycięstwa po każdej udanej kombinacji. Zwycięskie symbole znikają z planszy i są zastępowane innymi symbolami, które pomogą Ci tworzyć dalsze zwycięskie kombinacje.

Dodatkowo w tym przypadku trzy symbole świnki (różowy, niebieski i zielony) mogą pomóc Ci uzyskać zawrotne wygrane w jednym spinie. Jak? Po pierwszych dwóch zwycięskich kombinacjach (trzy lub więcej identycznych symboli na zwycięskiej linii) różowy prosiaczek staje się DZIKI i zastępuje dowolny symbol. Jeśli utworzysz jeszcze dwie zwycięskie kombinacje, niebieskie prosię również stanie się DZIKIE, a historia zielonego prosiaka powtórzy się po dwóch kolejnych zwycięskich kombinacjach.

Te same zasady dotyczą również darmowych spinów, w przypadku których masz dodatkowe korzyści. W grę wchodzi także symbol księżyca, który może pojawić się tylko na ostatnim bębnie. Jeśli złapiesz wystarczającą liczbę symboli tego typu, otrzymasz dodatkowe darmowe spiny, a na ostatnim poziomie wszystkie nagrody zostaną podwojone.

Piramida w poszukiwaniu nieśmiertelności – zwycięska kombinacja to dopiero początek

spektakularne automaty

Pyramid: Quest For Immortality to automat od NetEnt, który nie oferuje gier bonusowych ani darmowych spinów (FREE SPINS), ale w pełni rekompensuje brak tych funkcji. I w tym przypadku, niezależnie od zakładu, możesz uzyskać zawrotne wygrane w jednym spinie.

Automat do gry składa się z 5 nierównych „bębenków” ułożonych w kształcie piramidy (z 3, 4, 5, 4 i 3 symbolami każdy) i oferuje wygraną za każdym razem, gdy trafisz identyczne symbole w dowolnej pozycji na trzech lub więcej sąsiednich bębnach, złap, od lewej w prawo.

Dużą zaletą tego automatu jest to, że nagrody można pomnożyć aż dziesięciokrotnie (mnożnik zwiększa się o 1 za każde trzy kolejne wygrane w spinie) i pomagają w tym symbole WILD. Za każdym razem, gdy symbol ostatniego poziomu na bębnach 2, 3 i 4 stanowi część zwycięskiej kombinacji, generowany jest symbol dziki na następną „lawinę”. Oznacza to, że otrzymasz wystarczającą pomoc, aby stopniowo generować dochód.

Wciąż dość trudno jest osiągnąć najwyższe mnożniki (dla x7, x8, x9 czy x10 potrzeba by odpowiednio 21, 24, 27 i 30 kolejnych zwycięstw), ale dość często zdarza się, że dochodzę do poziomu x3 lub x4, co będzie sprawa z pewnością zagwarantuje Ci niezłe wygrane.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *