Co właściwie dają programy lojalnościowe kasyn internetowych?

Operatorzy kasyn internetowych

Operatorzy kasyn internetowych robią, co mogą, aby zapewnić swoim użytkownikom jak najlepsze możliwości zabawy. Wykorzystują w tym celu atrakcyjne promocje powitalne, potężną bibliotekę gier i bardzo dobrze zaprojektowane serwisy internetowe. Wystarczy przejść na National Casino i od pierwszych chwil wiadomo, że ma się do czynienia z wysokiej jakości portalem, który ma wszystko to, czego przeciętny gracz może potrzebować.

Co się jednak dzieje, kiedy okazuje się, że wykorzystało się podstawowe atrakcje, a konkurencja oferuje możliwość wykorzystania podobnych bonusów od nowa? Żeby gracze nie migrowali pomiędzy kasynami, wymyślono programy lojalnościowe. Te, mimo że oferują liczne zalety, mają także swoje ogromne ograniczenia, o których warto wiedzieć. Czy zatem warto korzystać z programów lojalnościowych?

Idea programu lojalnościowego

Programy lojalnościowe w ostatnim czasie trafiają dosłownie wszędzie. Te wszelkiego rodzaju punkty na stacjach paliw i w popularnych dyskontach, to nic innego, jak „lojalki”, które mają jeden  nadrzędny cel – sprawić, aby klient korzystał wyłącznie z danych usług, rezygnując z konkurencji. 

Jeżeli ktoś regularnie robi zakupy na stacjach benzynowych jednej firmy, to regularnie może liczyć na darmowego hot-doga. Z kolei osoby, które wybierają jeden dyskont, mogą korzystać z dodatkowych promocji, czy zrealizować zakupy za punkty lojalnościowe. Gdyby zamiast tego korzystano z wielu dyskontów jednocześnie, to możliwość sięgnięcia po upragnioną nagrodę lojalnościową będzie odpowiednio odleglejsza. Dlatego lepiej jest trzymać się jednej marki i cieszyć się dodatkowymi nagrodami.

Co zyskuje gracz decydujący się na zostanie u danego operatora kasyna

Operatorzy kasyn internetowych

W kasynach internetowych wszystko działa tak samo, w stosunku do wspomnianych sklepów, czy stacji benzynowych. W świecie iGamingu praktycznie wszyscy oferują programy lojalnościowe. Co ciekawe, oferta praktycznie zawsze wygląda tak samo. Dlatego decydując się na zostanie u konkretnego operatora na dłużej, można liczyć na:

  1. Szansę zdobywania kolejnych poziomów lojalnościowych z nagrodami. Możliwość pięcia się po kolejnych szczeblach i odbierania coraz lepszych nagród pieniężnych.
  2. Lepsze warunki użytkowania serwisu. Gracz może liczyć na szybsze wypłaty, czy bezpośredni kontakt z osobistym menedżerem konta. 
  3. Punkty lojalnościowe wymienne na prawdziwe pieniądze. Np. każde postawione 20 zł to 1 punkt lojalnościowy. Te z kolei można wymieniać na pieniądze po przykładowym kursie 50:1.
  4. Lepsze promocje. Możliwość korzystania z ekskluzywnych ofert promocyjnych lub coraz lepszych warunków w przypadku tych ogólnie dostępnych.

Każdy operator stara się zatrzymać gracza na swój sposób. Większość portali stosuje powyższe zabiegi, ale od czasu do czasu można natrafić na coś oryginalnego. Najważniejsze jest to, że gracz zawsze może liczyć na opcję skorzystania z lepszych warunków, a u konkurencji musiałby przechodzić tę drogę od początku.

Podsumowanie – warto korzystać z ofert lojalnościowych, czy nie?

Operatorzy kasyn internetowych

Jak wiadomo, nic nie jest za darmo i tak samo jest z ofertami lojalnościowymi. Są one tworzone w taki sposób, aby operatorowi się to po prostu opłacało. Kolejne poziomy zaawansowania i nagrody są coraz odleglejsze, a odebranie tych głównych jest praktycznie niemożliwe z perspektywy  przeciętnego gracza.

Mimo to, jeżeli ktoś zamierza się bawić regularnie, to z pewnością skorzysta z oferty lojalnościowej. Dlatego warto trzymać się jednego portalu. Początkowo nie będzie miało to dużego wpływu na rozgrywkę, ale po kilku tygodniach, miesiącach, a nawet latach, gracz nie będzie sobie mógł nawet wyobrazić, żeby porzucić to, co udało mu się wypracować, aby przejść do konkurencji. Dlatego, jeżeli ktoś ma zamiar regularnie bawić się przy grach losowych, to jak najbardziej – warto korzystać z ofert lojalnościowych.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *