Jak skutecznie analizować i prognozować wyniki meczów?

22Bet

Każda osoba, korzystająca z zakładów bukmacherskich, powinna opracować swój system analizy każdego wydarzenia, aby zmaksymalizować szanse powodzenia. Oczywiście nie ma mowy o dojściu do poziomu przewidywania wyników, ale w ten sposób można znacząco poprawić swoje wyniki na portalu pokroju 22Bet. Największym błędem początkujących typujących jest to, kiedy wybierają losowe zakłady z relatywnie niskim kursem, przyjmując je bez żadnej głębszej analizy za wysoce prawdopodobne. 

Okazuje się, że od czasu do czasu można natrafić na wydarzenia z kursami, które zostały opracowane nieco na wyrost i jeżeli uda się je wychwycić, to można dodać do swojego kuponu bardzo przyjemny mnożnik. Czytaj dalej i dowiedz się, jak analizować wyniki wydarzeń sportowych.

Poświęć trochę czasu na przeanalizowanie każdego wydarzenia

22Bet

Wybierając wydarzenie przedmeczowe, nie musisz się spieszyć. Najczęściej masz nawet kilka godzin do rozpoczęcia najbliższego wydarzenia i to w zupełności wystarczy, aby nabyć jak najwięcej informacji o każdym zdarzeniu. Za przykład posłuży wydarzenie piłki nożnej, ale w analogiczny sposób można działać także dla dowolnej innej dyscypliny sportowej.

  • Sprawdź formę obu drużyn. Dowiedz się, jak radzą sobie w ostatnich spotkaniach, co mogło być powodem takiej dyspozycji i czy będzie to miało wpływ na najbliższy mecz.
  • Dowiedz się o strategii i taktyce. Sprawdź, jaką taktykę stosują obie drużyny, skonfrontuj je ze sobą i wyciągnij wnioski, jaki to może mieć wpływ na przebieg spotkania.
  • Poznaj najświeższe informacje przedmeczowe. Bądź na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi informacjami przedmeczowymi. Sprawdź pauzujących i kontuzjowanych zawodników, a także wyszukaj informacje wewnętrzne – o atmosferze w szatni.
  • Zapoznaj się ze statystykami i skonfrontuj je z ostatnimi osiągnięciami drużyn. Portale bukmacherskie najczęściej udostępniają stosowne działy, gdzie można sprawdzić szczegółowe statystyki drużyn, które dają matematyczny pogląd na potencjalny wynik.

Po takiej analizie możesz skutecznie wybrać nawet szczegółowy zakład pokroju żółtych kartek, liczby bramek, czy fauli. Oczywiście zawsze można także iść w klasykę, czyli 1X2, ale jeżeli jakaś informacja da solidne podstawy do postawienia czegoś innego, to warto skorzystać z takiej szansy.

Jak wyszukiwać te wszystkie informacje?

22Bet

Początkujący typujący niekoniecznie będzie wiedział, jak skutecznie wyszukiwać informacje o danych drużynach. Początkowo może mu się to wydawać żmudne i czasochłonne, ale kiedy dojdzie do wprawy, to taka analiza nie zajmie więcej niż pięć minut. Czasem warto poświęcić ten czas, bo być może uda się wykorzystać kurs wynoszący nawet 2.0 i więcej, a coś takiego na kuponie może być prawdziwym gamechangerem.

Zajrzyj na:

  • Oficjalne portale drużyn – strona internetowa oraz kanały społecznościowe.
  • Serwisy sportowe – wyszukaj lokalne portale zajmujące się sportem i obserwuj je regularnie, żeby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.
  • Przeglądaj portale bukmacherskie i sekcje ze statystykami – same kursy wystawione przez bukmachera mogą być dobrym źródłem informacji, ale warto zawsze poprzeć je konkretnymi statystykami i informacjami. Niemal każdy bukmacher udostępnia sekcję z wglądem w statystyki, która skutecznie pomoże w analizie.

Postaraj się opracować swój własny schemat działania dla analizy wydarzenia sportowego, a dojdziesz do etapu, w którym takie „śledztwo” będzie przyjemnym dodatkiem do typowania zakładów bukmacherskich.

Pamiętaj – pewne zwycięstwo w sporcie nie istnieje

Bez względu na to, jak zaawansowaną analizę przeprowadzisz, musisz wiedzieć, że nie ma czegoś takiego, jak pewne zwycięstwo. Zawsze może zdarzyć się coś nieoczekiwanego i powinieneś być na to mentalnie gotów. To po prostu nieodłączna część zabawy u bukmachera. Raz się wygrywa, raz przegrywa.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *